Канали передачі даних

ТОВ «ІНТЕР-ТЕЛЕКОМ» пропонує послугу побудови каналів передачі даних в м.Київ, на базі власної розподіленої волоконно-оптичної мережі. Скориставшись цією послугою, Ви зможете легко поєднати Ваші офіси, відділення, склади.

Основна перевага використання каналу передачі даних - цє єдина загальна мережа в територіально розподілених будівлях. Завдяки наявності власної розгалуженої волоконно-оптичної мережі і використання активного обладнання від світових лідерів, таких як Juniper Networks, Cisco Systems, ми забезпечуємо високу якість і відмовостійкість наданої послуги. Більш того, виділений для Вас канал передачі даних буде мати обумовлену і зарезервовану гарантовану швидкість.

Ми надаємо канали передачі даних на другому рівні моделі взаємодії відкритих систем, тобто, Ви можете використовувати у своїй роботі будь-які протоколи, а саме: - протокол IP; - протокол IPv6. Вибір за вами. Також, за Вашим бажанням, ми можемо організувати канал передачі даних на третьому рівні моделі взаємодії відкритих систем, що базується на широко використовуваному протоколі IP.

Якщо Ви не знаєте, чи зможе дана послуга задовольнити Ваші потреби, наші технічні фахівці нададуть Вам посильну допомогу у виборі оптимального технічного рішення щодо поставленого завдання.

Це поле є обов'язковим
Довжина повинна бути від 1 до 64
Це поле є обов'язковим
Довжина повинна бути від 7 до 12
Це поле є обов'язковим
Запис не є електронною адресою
Довжина повинна бути від 6 до 255
Довжина повинна бути від 0 до 32
Довжина повинна бути від 0 до 4096