Про компанію

На протязі свого існування компанія ТОВ «ІНТЕР-ТЕЛЕКОМ» позиціонувала себе як надійний партнер для задоволення повного спектру потреб в телекомунікаційних сервісах для великих державних та недержавних корпорацій та установ. Інтелект та наполеглива праця співробітників компанії створили мережу з високим рівнем надійності на базі волоконно-оптичних ліній зв'язку (ВОЛЗ). Cтаном на сьогоднішній день мережа ТОВ «ІНТЕР-ТЕЛЕКОМ» динамічно розвивається, а її працездатність гарантує служба технічної підтримки, яка працює за графіком: 24 години на добу 7 днів на тиждень. Для надання та підтримки якісного сервісу наша компанія використовує обладнання провідних компаній-виробників. Найвідоміші серед них: Cisco Systems, Inc; ZyXEL Communication; DrayTek Corp; D-Link; Hewlett Packard та інші. В 2002 році на базі існуючої інфраструктури створено цифрову пакетну мережу, яка дозволила об'єднати в одному транспортному каналі різні потоки даних. Для передачі інформації різних типів в ядрі мережі використовуються технології Gigabit Ethernet та SDH. З 2003 року ТОВ «ІНТЕР-ТЕЛЕКОМ» включено до переліку учасників пункту обміну українським трафіком UA-IX, а також має два канали для різних технічних майданчиків, пропускна здатність яких перевищує 10 Гбіт/с. У тому ж році компанія переходить на використання виключно наземних каналів для доступу до зарубіжного сегменту Інтернет, що забезпечило високу швидкість та якість обміну інформацією для абонентів нашої мережі з глобальною мережею. У рамках роботи з широким колом фізичних осіб в 2004 році та в тісному співробітництві з ВАТ «Укртелеком» запущений в експлуатацію новий проект швидкого доступу в Інтернет під торговою маркою ЦИФРА ®. Завдяки простоті схем підключення вперше вдалося зробити підключення до Інтернет у Києві простим, а висока якість обслуговування клієнтів зробила послугу справжнім відкриттям для рядового користувача, оскільки на українському ринку телекомунікацій вперше поєднувалися бізнес-якість та доступна ціна.

Станом на сьогоднішній день, компанія ТОВ «ІНТЕР-ТЕЛЕКОМ» надає своїм клієнтам повний спектр телекомунікаційних послуг, серед яких:

  • Міські номери (аналогові, цифрові) та Інтернет-телефонія на базі протоколу SIP
  • Доступ до Інтернет та супутні послуги (електронні поштові скриньки, віртуальні приватні і поштові сервери ( VPS ; VMS), Hosting, Collocation, реєстрація та підтримка доменних імен та ін.)
  • Магістральні та локальні канали зв'язку для побудови віртуальних приватних мереж

Налагодження відносин на принципах надійності, гнучкості, передбачуваності і довгостроковості цінується нашими компаніями-партнерами, оскільки всі проекти реалізовані на високому рівні.

Про якість наших послуг говорять наші клієнти. ТОВ «ІНТЕР-ТЕЛЕКОМ» має честь співпрацювати з такими партнерами: Міністерство вугільної промисловості України; Верховний Суд України; УДСО при ГУМВС України в м.Києві; Київська міська рада; Національний Олімпійський Комітет України; Експрес-Банк; СЕБ Банк; Родовід банк; Страхова група «ТАС»; УНІКА Життя; Українська страхова група; Європейський страховий союз; Міжнародні авіалінії України; Кий-Авіа; British Airways; Тез Тур; КоралТревел; Посольство Литовської республіки в Україні; Брітіш Моторс Україна; Ауді Віпос; Автоград; Автосоюз; Паритет Моторс; Прага Авто; Рапід; Віа Транс Експедиція; Інтертранс; Фармако; Борщагівський ХФЗ, Київський міський Центр Серця; Клініка «Ісіда IVF»; Галактон; Завод будівельних конструкцій; Елопак; Тамбрандс України; Електровагоноремонтний завод; Київміськбуд-3; Горизонт Капітал; Драгон Капітал; Юнівест Медіа; Телеканал Інтер; ТРК Україна, Європейський університет, Київський славістичний університет, Київський університет ім. Бориса Грінченка та багато інших почесних компаній та підприємств.

Беручи до уваги наведену вище інформацію, пропонуємо партнерство наших компаній у вирішенні питань реалізації телекомунікаційних проектів. Сподіваємося, що партнерство з нашою компанією буде сприяти розвитку Вашого підприємства.